KAS ATRODAS BLAKUS?
Dzīvošana TWENTY nozīmē to, ka dažu minūšu gājiena attālumā ir viss, kas vajadzīgs augstvērtīgai un piepildītai dzīvei

Dzīvošana TWENTY nozīmē to, ka dažu minūšu gājiena attālumā ir viss, kas vajadzīgs augstvērtīgai un piepildītai dzīvei. Daudz mazu veikaliņu un vairāki lieli tirdzniecības centri tuvumā ļaus jums viegli iegādāties visu nepieciešamo gan ikdienas vajadzībām, gan īpašiem gadījumiem.

Elitāri bērnudārzi, prestižas skolas un respektablas augstskolas ar ārvalstu pasniedzējiem – visu vecumu bērni šeit varēs iegūt starptautiska līmeņa izglītību, bet pieaugušie (ja vēlēsies) varēs paplašināt savas zināšanas visdažādākajās jomās.Pirmklasīgi restorāni un izcilas ēstuves, mājīgas kafejnīcas un stilīgi bāri – klusajā centrā vienmēr varēsiet izvēlēties brīvā laika pavadīšanas iespējas pēc savas gaumes. Tajā pašā laikā zem jūsu logiem valdīs klusums – šeit ir maz mašīnu, tādēļ kvartālā nevar veidoties troksnis.

Rīga ir slavena ar saviem parkiem, un trīs no tiem – Esplanāde, Kronvalda parks un Viesturdārzs – atrodas tikai dažu soļu attālumā no TWENTY. Netālu atrodas arī galvenās Rīgas apskates vietas un kultūras laukumi – pastaiga līdz vecpilsētai aizņems tikai 10-15 minūtes.

Netālu atrodas strauji augošais Skanstes rajons – tur ir viss fitnesa nodarbībām, ieskaitot olimpisko baseinu, lielus sporta un koncertu laukumus, biznesa centrus un radošos kvartālus, kopdarba vietas un topošo mūsdienu mākslas muzeju, kā arī lieliska vieta skriešanai un pastaigām ar bērniem.

No klusā centra viegli nokļūsiet jebkurā pilsētas vietā – gan ar savu automobili, gan arī sabiedrisko transportu. Dzelzceļa stacija atrodas 8 minūšu, bet pasažieru osta – 6 minūšu brauciena attālumā. Līdz starptautiskajai lidostai “Rīga” ar mašīnu nokļūsiet 20 minūtēs, bet ceļš uz Jūrmalu aizņems ne vairāk par 30 minūtēm.